| geo986 a întrebat:

Am un,, fishbot" pentru metin2 ro se cheama metin2 fishboot delay v5.9 by kryo. Ii fac optiuniile ce sa prinda etc si are un anume buton pe care trebuie sa apas(e de pe tastatura). cum il folosesc... >FUNDA.

2 răspunsuri:
| Anubis_7884 a răspuns:

Geo, ai auzit vreodata de keylogger?
Daca da vei stii ce trebuie sa faci! Daca nu iti spun eu : sterge programul acela pentru ca nu exista fishbot cu pronire din tastatura...informatiile si setarile sunt asemanatoare keylogger-ului!

| DEvil007 a răspuns:

rolling on the floor) nu exista asa ceva waaa ala e 100% keylogger!