| anonim_4396 a întrebat:

Am un gând care mă tot macină de la o vreme.Trebuie să recunosc că în ultima perioadă am cam exagerat cu fast food-ul şi din cauza asta am şi pus niţel pe mine.Am început să fiu mai rotofei la faţă, am şi puţină guşă şi burta îmi e mai umflată, dar ce mă deranjează pe mine cel mai mult şi cel mai mult sunt pectoralii care au început să nu mai arate chiar atât de masculini.Tot uitându-mă la ei,mi-am dat seama că am mai văzut aşa ceva,apoi mi-am amintit că exact aşa arată şi ţâţele de capră. Realizând asta,aproape că mi-a venit să plâng.Şi nu oricum,ci ca lumea,cu muci, cu sughiţuri, toate alea.De atunci,fac sex doar cu tricou pe mine,iar dacă mă întreabă partenera de ce îl port, îi spun că am devenit eu mai friguros.Mă gândesc că la vară, când o să fie 40°C nu o să mai pot folosi scuza asta şi mi-e tare frică de cum ar putea reacţiona partenera în momentul în care mi-ar vedea ţâţele de capră, dar în acelaşi timp parcă e prea bună shaorma.
Ce mă sfătuiţi să fac? Nu mai pot, sunt în depresie.

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"Ce mă sfătuiţi să fac?"
du-te la psihiatru, urgent

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Bine,dar te iau şi pe tine.O să fim colegi de cameră. love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu ce vietate am discutat eu la un moment dat ca cu un om normal (daca chiar tu esti)
du-te si interneaza-te, serios. nici macar n-o zic ca pe o insulta. ai probleme mari de tot cu capul

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Te iubesc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

­te cred, avand in vedere cat de bolnava esti

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Bolnav*,te rog frumos.
kiss

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Nu m-ai mânca fast food si tu atâta de mult mânaca ca omul regulat o dată pe săptămână este de ajuns

| VoidEternal a răspuns:

"Parca e prea buna shaorma"

Totul in viata e dictat de cum iti stabilesti prioritatile. Daca pentru tine conteaza mai mult cum te simti cand mananci decat respectul de sine atunci asuma-ti decizia, my friend. Daca nu asta vrei totusi, nu mai pierde vremea pe internet scriind compuneri pe TPU. Renunta la junk si fa sport.

Te-am socat? Nu ai mai auzit de asta pana acum, nu? Asa-i ca ti-am schimbat viata?

Spor

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru VoidEternal):

Da,m-ai şocat într-adevăr, am rămas fără cuvinte.Ce mănânci de eşti aşa deştept? Cumva creier pané?

| VoidEternal a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai ușor cu pane-urile.

Ca să nu zici că nu ți-am zis nimic concret, caută pe YouTube AthleanX și uită-te la video-urile lui Jeff Cavaliere. Dacă îi urmezi sfaturile și te tii treabă crede-mă că o să uiți de shaorma.