| DeliaMarius a întrebat:

Am un id mess de cateva luni. De cand il am, nu primesc e-mailuri pe el. De ce?

Răspuns Câştigător
| ÄnCüTzZäCöÖLL a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel in primele luni dar chiar nu stiu de ce la un moment dat o sa-si revina si toate e-mailirile o sa ti se retrimita asa se mai intampla...Nu-ti fa griji.

1 răspuns:
| ÄnCüTzZäCöÖLL a răspuns:

Stiu ca am raspuns acum mult timp dar eu iti mai recomand sa te asiguri ca pe facebook sau unde ti-ai mai facut cont sa fie pe ce fel de yahoo ti-ai facut mai multi oameni acum isi fac pe yahoo.ro deci asigurate! Pahappy