| johnnyrps a întrebat:

Buna seara sau buna ziua.Am un Apple Ipod Shuffle Blue de 1 gb.si am o problema.Am bagat in el un program,(nu mi mai aintisesc cum se numea)si acum nu mai imi reda melodiile in casti, desi castile sunt bune.in calculator se vad, si Ipodul se incarca obisnuit la Pc...asa ca va rog... da-ti-mi si mie un sfat.multumesc anticipat.

1 răspuns:
| antonius74 a răspuns:

thinking uita-te peste toate chestiile pe care le-ai instalat si dezinstaleaza tot ce stii ca nu ai nevoie.