| anonim_4396 a întrebat:

Am un iubit si vreau sa il sun dar nu stiu cum sa incep... nu vreau sa fie o discutie plictisitoare. puteti sa ma ajutati? cum ar trebui sa inceapa conversatia?

4 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

E clar ce om interesant ești dacă habar nu ai cum să începi o conversație și ai nevoie de ajutorul altora să poți comunica cu un om.

| Dariusuu a răspuns:

Întrebă-l ce face, că doar nu vorbeşti cu un străin.

| InSoMnIaC a răspuns:

Cum adica ai un iubit da nu stii ce sa vorbesti cu el. Daca e iubitul tau orice discutie este fireasca deci nu prea conteaza despre ce vorbiti

| madalino14 a răspuns:

Ii zici Buna, iubi, ce faci? da pe un ton mai amoros asa.