| sylar2007 a întrebat:

Am un laptop la care nu merge DVD RW si vreau sa scot ceva de pe el si sa bag in alt laptop(la el merge DVD RW)intrebarea e daca, cumpar un memory stick si bag pe el ce am de pe laptopul ala pot acel memory stick sa il bag la laptopul bun si sa folosesc datele?

Răspuns Câştigător
| Spiin a răspuns:

Pai, daca te referi la faptul ca ai datele instalate pe un laptop si vrei sa le folosesti pe celalat, atunci nu, nu se poate sa le folosesti, ca acestea sunt instalate pe windows'ul actual pe care il folosesti pe laptop' stricat, insa poti sa iei software'u de instalare si sa-l pui pe stick si atunci poti sa instalezi pe laptopu' la care merge dvd-rw