| Alinaalian1234 a întrebat:

Daca mi s-a ars bateria de la laptop as putea sa o mai tin in el sau trebuie sa o scot cand folosesc laptopul?

Răspuns Câştigător
| catamiru a răspuns:

Poate sa il foloseasca daca il tine la incarcat. eu asa stiu. Scoate bateriawinking E mai bine. FUNDA?:X

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Daca bateria nu mai este buna, scoate-o, e logic! Sta acolo degeaba, plus ca suprasoliciti partea de incarcare din laptop care se chinuie sa livreze curent de incarcare catre un acumulator dus. Iar o chestie logica! Voi nu ganditi? E asa complicat?

| dodicuta a răspuns:

Trebuie sa iti cumperi o baterie noua.

| psihopatik a răspuns:

Pai daca este ars cum dumnezeu mai folosesti laptopul?

| Soryns a răspuns:

Lasa bateria acolo, ca sa se strice si laptopul ca sa iei foc ca sobolanu.