| Andreea1119 a întrebat:

Am un samsung C3010...si nu imi citeste toate melodiile, ce pot face in privinta asta? funda care ma ajuta.

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu ti le citeste probabil din cauza extensiei melodiei. Ce poti face e doar sa pui pe telefon melodii cu o extensie cunoscuta de telefon.Bafta!

2 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Ar putea fi doua motive pentru care telefonul tau nu iti citeste toate melodiile.
In primul rand, este posibil ca telefonul sa citeasca un numar limitat de extensii. Asigura-te ca melodiile au extensia (se termina in). mp3. mp3 este cea mai cunoscuta extensie pentru fisierele audio, si este practic imposibil ca telefonul tau sa nu o recunoasca. Daca ai fisiere cu alte extensie, cum ar fi. aac, foloseste un converter.
Iar in al doilea rand, s-ar putea sa nu iti fi actualizat galeria. La unele telefoane nu apar toate melodiile pana nu selectezi 'Actualizare'. Optiunea trebuie sa fie prin meniul de muzica.

Sper ca te-am ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimba formatul melodiilor