| LnT a întrebat:

Am un telefon samsung s5230 si mi-am uitat parola de a bloca telefonul nu pin sau alt ceva cand intru la mesaje sau alt ceva...nu stiti cumva s-o rezolv?

2 răspunsuri:
| Biiba a răspuns:

Pai nu e greu...
1.Intra la setari
2.Intra unde ai bagat parola(adica nu la mesaje unde ai setat sa iti ceara codul) si debifezi acolo
sau
2.dai la schimba parola(aici s-ar putea sa ci-o ceara si pe cea veche)
Mult succes sper ca te-am ajutatwinking. fundita plz.

| adyboss98 a răspuns:

Mergi la firma de unde l-ai cumparat si spune-le ce s-a intamplat ca poate o sa te ajute