| ray_1368 a întrebat:

Am un telefon lg p350 optimus me silver la care a aparut o problema[mentionez ca e cumparat aproximativ din luna Mai]. Nu stiu sigur daca e problema la cei de la orange sau la telefonul meu.Reteaua e cazut deci nu am posibilitatea sa sun, sa dau mesaje sau sa intru pe internet.Problema a aparut astazi de la ora 10 si nici in momentul de fata nu si'a revenit. Ce credeti ca are si cum as putea sa rezolv problema?

3 răspunsuri:
| kurinkita a răspuns:

1. Telefonul e pus pe Airplane Mode (cel mai probabil)
2. S-a dus cartela.

| ray_1368 explică:

Nu e pus pe air mode...am verificat eu

| bogdanmbg a răspuns:

Pai problema poate sa fie de la cartela ca si eu am tot LG optimus me si cand nu am cartela introdusa nu mege internetu nimic