| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut acum ceva timp un film la tv si nu-mi aduc aminte cum se numea.Era vorba de un adolescent rebel a caror parinti erau divortati si in timpul unei vacante, mama baiatului l-a chemat pe fostul ei sot pentru a-l duce pe perioada verii la el acasa. Odata ajunsi, tipul descopera ca tatal lui locuieste intr-un garaj sau ceva de genul si cat timp sta acolo decide sa-l ajute pe taica-su sa construiasca o casa.La final afla ca de fapt l-a trimis acolo pentru ca taica-su avea cancer si urma sa fie ultima vara impreuna (sau ceva de genul). Daca stiti, va rog sa-mi spuneti cum se numeste.

1 răspuns:
| MrOrangina a răspuns:

Sincer habar nu am daca nu stii macar numele unui actor. dar mi se pare interesant filmul si daca aflu, revin sa iti scriu