| RainDrop a întrebat:

Am vazut asta, si as vrea sa va zic si eu!
Cele mai neobisnuite beri (top 7)

1.Bere Pizza
contine suc de tomate, usturoi, oregano si busuioc, miroase si are gust de pizza(e facuta aici in UK)

2.Bere cafea
Nu este numai una, exista si cu ciocolata sau frisca

3.Bere cu aroma de ciocolate si cirese
O bere neagra, realizata din grau, ce are un gust si miroase a ciocolata sau cirese, este buna pentru domnisoare!big grin

4. Bere cu aroma de banane si paine
Incredibila combinatia dintre banane, paine si bere. O bere excelenta in care aroma de banane iti satisface simturile olfactive

5.Bere cu piper
Marcile de bere Rogue sunt diferite fata de altele, intrucat au arome neobisnuite, ca cele de chilli, piper sau ienupar. Berea cu piper merita sa fie bauta atunci cand mancaţi o masa picanta

6. Bere cu usturoi
Cant o vei termina, nu va fi prea bine!

7. Bere cu aroma de cartof dulce
Aceasta bere e facută din cartofi dulci, denumiţi şi yam. Se simte ii ea şi o aroma de vanilie. Made in Japan!

Ce parere aveti?big grin

2 răspunsuri:
| deea_1980 a răspuns:

Ciudat...Intrebare:Cine le bea?laughing

| dya a răspuns:

Ce amuzantlaughing