| enigmatica a întrebat:

Am vazut azi la magazin Card Memory Writer, arata ca un stick dar un pic mai mare. Ce este un Card Memory Writer ? La ce ajuta ?Face legatura intre telefon si laptop?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Memory Card Writer - este un sistem integrat de cititor de carduri de memorie. Este capabil sa citeasca si sa scrie un card de memorie, fără un mijloc extern de utilizare.(NU face legatura intre pc si telefon). Rolul lui este sa-ti citeasca si sa-ti incarce poze, programe, jocuri pe care le ai in cardul telefonului.
Bafta!