| SadSoul0 a întrebat:

Am vazut ca la unii au username-ul cu numele lor si dupa niste x-uri, de exemplu anaxxxxxxc.De ce si la ce folosesc acele x-uri?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cateodata un nume poate sa mai fie folosit de cineva, de exemplu roxana123, roxana xxx si tot asa

| SilentRain a răspuns:

Sa umple golul din creierul lor

| badriel a răspuns:

Motivele pentru care se folosesc aceste x-uri sunt:
1.Ca sa se dea mari;
2.Ca sa para mai cool;
3.Ca sa poata accepta site-ul, adica de exemplu numele de "Ana" e cam prea scurt, asa ca x-urile acelea sunt pentru sa completeze numele.Sunt multe motive asa cam"bunicele".

| golem2345543 a răspuns:

Se folosesc acele x-uri ca sa le poata accepta site-ul pe care sunt username-ul mai repede si sa para mai cool

| SadSoul0 explică (pentru golem2345543):

Cum adica sa le accepte? happy

| golem2345543 a răspuns (pentru SadSoul0):

Sa le proceseze in baza lor de date mai rapid

| SadSoul0 explică:

Scuzati,*anaxxxxxx