| Black_Ics_1995 a întrebat:

Am vazut la cateva persoane cate o stea tatuata in fiecare cot, ce semnificatie are? Funda

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| neutrino a răspuns:

Asta este treaba ei...

| neutrino a răspuns (pentru neutrino):

Scuze, am dorit sa spun ca aceasta este strict o problema a unui grup, si nu trebuie neaparat sa aiba si o semnificatie: poate fi un simplu capriciu.

| Wøodenpints a răspuns:

Că posesorul n-are prea multă imaginație.

| Anonim693 a răspuns:

Probabil sunt simboluri sataniste.

| 1cu2idei a răspuns:

Copy paste

In primul rand, stelele simbolizeaza ambitia, obiectivele, scopurile, iluminarea, stiinta si frumusetea. Asadar unii opteaza pentru un tatuaj cu stea la un nou inceput in viata, atunci cand au un obiectiv nou de atins. Sau ar putea fi facut pentru a sarbatori un moment luminos in viata. Sau ar putea semnifica visele tale sau alegerile voastre.

| ninacool a răspuns:

Pai depinde poate isi aminteste de o persoana sau pur si simplu vrea sa fie smecher happy

| iulika009 a răspuns:

In primul rand, stelele simbolizeaza ambitia, obiectivele, scopurile, iluminarea, stiinta si frumusetea. Asadar unii opteaza pentru un tatuaj cu stea la un nou inceput in viata, atunci cand au un obiectiv nou de atins. Sau ar putea fi facut pentru a sarbatori un moment luminos in viata. Sau ar putea semnifica visele tale sau alegerile voastre.