| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut mai demult un tatuaj care era cu o cruce si un dragon sau balaur nu stiu sigur ce era poate cineva sa-mi dea o poza cu acel tatuaj sau sa-mi zica pe site pot sa-l gasec? si ce inseamna acel tatuaj, ce semnificatie are?

Răspuns Câştigător
| Neo12 a răspuns:

Bună.
Încearcă să cauţi poze cu astfel de tatuaje pe We heart it, însă ce înseamnă, nu ştiu.
O seară frumoasă îţi doresc!

1 răspuns:
| Wøodenpints a răspuns:

Mergi într-un cartier rău famat de pe la periferia unui oraș mai mare, sau în orice pușcărie, și o să-l revezi cu siguranță pe brațele unui cefălat care râgâie a muștar și bere răsuflată și te întreabă dacă cumperi un telefon.