| ptm95 a întrebat:

Am visat că a murit cineva, la mine acasă; dar nu știu cine; am văzut doar un sicriu negru. spunețimi e ceva grav?!?

Răspuns Câştigător
| Mokaxoxo a răspuns:

Hei! Nu e nimic grav, de obicei daca visezi ca moare cineva se spune ca acea persoana va fi fericita.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E doar un vis urat

| antoneta a răspuns:

Depinde de cat de mult crezi de obicei in vise,depinde de perioada prin care treci sau ai trecut, indiferent de ce va avea sa se intample, rau sau bine, se va intampla cu sau fara voia ta, incearca sa nu te gandesti

| DumiY a răspuns:

Buna!
Nu e nimic grav. De obicei cand visezi ca cineva moare sau ca cineva e morta se schimba vremea-asa se spune.
Pa, pa!