| monstercoup a întrebat:

Am visat ca eram cu mama in masina si vroia sa depaseasca pe dreapta un tir si un aro ...si avea 175 km/h si nu a putut lua curba am intrat intr un copac si ca prin minune nu am murit nu am avut mai nimic apoi dupa ce ne am dat jos din masina ...masina nu prea pare lovita asa bine doar un pic se infipsese in copac foarte subtire dar copacul nu se rupsese dupa aia am fost pe malul dunarii (pe langa dunare s-a intamplat) si stateam ma uitam la pesti apoi m am apropiat de apa si un peste venea si se juca cu mine iesea la suprafata puneam mana pe el totul ok avea chef de joaca a da si am vazut si multi serpi pasnici care nu faceau nimic stateau apraope ca mortii apoi am vazut niste serpi giganti prin copaci care se plimbau pe acolo dar erau pasnici oare ce inseamna visul?

Răspuns Câştigător
| FlorinaRuby a răspuns:

Bunahappy
serpi-frumosi=pericol pentru viata psihica
accident de masina=asteapta-te la eforturi mari
mal(situatii care se petrec acolo)=cautarea armoniei, cautarea unui raspuns, nevoie de calmare, nevoie de reculegere, directii incerte, dar stabile
peste(vezi un peste)=proiecte si idei de viitor ce au toate sansele sa se concretizeze

Sper ca te-am ajutat, funda?:*

1 răspuns:
| Lion_9677 a răspuns:

Nik e doar un vis atata tot