| Adi1987 a întrebat:

Am visat ca imi cad doi dinti de sus si un dinte de jos din stanga si ca m-am dus la baie si am mers sa ma spal pe dinti si chiuveta era plina cu apa cu sange, dar dintii nu ma dureau, ce poate insemna?

4 răspunsuri:
| blackann a răspuns:

Nu te-ai odihnit bine..erai obosit si ai avut un vis. Asta inseamna.

| Adi1987 explică (pentru blackann):

Nu inseamna ca moare cineva?

| blackann a răspuns (pentru Adi1987):

Pai si daca stiai? laughing)
Am visat asta de multe ori si nu a murit nimeni, din fericire.
Nu te mai baza asa mult pe superstitiile astea romanesti mizerabile.

| Adi1987 explică (pentru blackann):

La mine pentru prima data