| PsyhoChild a întrebat:

Am voie sa nu mananc nimic timp de o zi daca sunt minor?
Am vazut multe persoane in ultima vreme care fac water fasting si ma gandeam sa incerc si eu pentru o zi.
Multi recomanda ca minorii sa nu incerce ca sunt in crestere blablabla, ca poate pune viata in pericol.
Eu nu am avut niciodata boli privind in vedere alimentatia(diabet,anorexie, etc.).
Vreau sa incerc asta o data pe saptamana.
Chiar trebuie sa vorbesc un doctor pentru o zi de water fast?

Răspuns Câştigător
| gogu220 a răspuns:

Minor înseamnă 5 - 6 anişori sau 16 - 17?
În prima variantă nu prea e bine, dar în a doua nu păţeşti nimic.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă ești sănătos, dacă părinții îți permit, nu pățești nimic.

| Furnicuta000 a răspuns:

Daca nu esti slab mort si genul care mananca cat o vrabiuta in fiecare zi si nu ai probleme de sanatate nu se intampla absolut nimic
Ba chiar e buna cate o zi din asta, chiar si o data pe luna.