| Elly012 a întrebat:

Am vrut sa caut pe cineva pe Facebook.Are o postare pentru public. Apare titlul dar jos apare ca acest continut nu este disponibil momentan. Si nu am acea persoana la prieteni.Ma gandesc ca daca postarea ar fi doar pentru prieteni eu nu as vedea-o.De ce credeti ca imi apare asa si nu pot vedea continutul?
Funda

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ca a fost stearsa eventual.

| OctavianSps a răspuns:

Ori el a sters singur postarea pe care a pus-o, ori a fost inchisa de Facebook pentru continut interzis. Deci nu are legatura cu faptul ca ar fi la privat.