| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare toti prieteni mei dupa facebook imi spun ca nu imi pot vedea pozele spune ca, continutul nu este disponibil...
Cum fac ca sa le poata vedea?

Răspuns Câştigător
| Dannyjj a răspuns:

Te duci aici:
https://www.facebook.com/settings/?tab=privacy
şi alegi prieteni sau public.

Ai mai putea verifica la albume, sub albume ai o iconiţă pentru a seta albumul:
-Public
-Prieteni
-Doar eu
-Personalizat, etc.
Şi setezi prieteni sau public, după preferinţă.

3 răspunsuri:
| alexaalexandraa a răspuns:

Am si eu o problema...atunci cand prietenii mei de pe facebook ma cauta apare asa '' pagina solicitata nu a fost gasita'', nu apare contul. Poate cineva sa ma ajute?

| alwayssmiling a răspuns:

Dai restart la calculator apoi refresh si dupa aia intri pe facebook asa am facut si eu

| Dannyjj a răspuns (pentru alwayssmiling):

Ce sa facă? Deci pentru setarile necorespunzătoare de pe facebook, tu îţi reporneşti calculatorul?