| joshdick1992 a întrebat:

am si eu o intrebare. am fost etichetat intr-o postare si dupa am modificat sa nu imi mai apara in cronologie. acum am incercat sa modific sa imi apara. dar cand caut postarea nu imi apare. astept un sfat.

2 răspunsuri:
| AaaaaAalexx a răspuns:

Intra in cronologia celui care te-a etichetat. Daca nici acolo nu o gasesti, inseamna ca a sters-o.

| joshdick1992 explică (pentru AaaaaAalexx):

Nu e stearsa. dar nu inteleg de ce in momentul in care o pun sa imi apara in cronologie nu imi apare