| stefgaby a întrebat:

Am vrut sa instalez nod32 si dupa ce am urmat toti pasii am dat restart ca mi-a cerut. Dupa asta cand sa porneasca windous-ul nu mai deschide monitorul si trebuie sa-i dau restart si sa-l pornesc in Safe Mode. Va rog sa ma ajutati. Multumesc amnticipat.

Răspuns Câştigător
| radu_8253 a răspuns:

Mai intreb oare daca iti booteaza pana sa alegi safemode ar trebui sa intre in windows daca ii dai windows start normmaly ce se intampla? dupa ce intri in sfae mode dai restart normal nu din buton si daca nici asa nu merge incerca sa dezinstalezi nod 32 din safe mode si reinstaleaza-l din nou daca nu cumva ti-a modificat registrii si ti-a distus tot systemu adica windowsu astept mai multe informatii ca sa te pot ajuta bafta

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ai dezinstalat antivirusul avut initial atunci apar probleme. Nod32 este cam pretentios si "umbla" mult la resurse. Mai conteaza si de unde l-ai descarcat, nu tot ce zboara este avion.

| deleuandrei a răspuns:

Nod32 nu-i bun l-am avut si eu mai mult de jumate de an si mi-am instalat norton si pc era plin cu virusi... downloadeaza norton si instaleazal e un antivirus mult mai bun ca nod32