| ibaal a întrebat:

Antipatica a devenit Buzarnescu... oare astea stiu de ce joaca tenis?! Pe cuvant,parca o fac pentru noi,pentru tara. Vad niste declaratii de-ale ei si reactii,bro, la varsta ei...parca tipa dupa atentie
Ce se intampla cu sportivii astia?!laughing

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asta e parerea ta. A altora nu.

| ibaal explică (pentru darrio2007):

Asta clarlaughing
A mea si a altor catorva...pareri pro si contrabig grin

| Drimmero a răspuns:

Cine urmareste tenisul? El si snookerul sunt cele mai somnifere sporturi, al 2-lea numai sport nu e.

Buzarnescu e in dreptul ei sa fie frustrata,, presa o spala doar pe Simonica si o aduce in lumina.

| ibaal explică (pentru Drimmero):

Nu chiar,au vorbit si de ea...dar,e cam nesimtita... Vorbeste urat cu antrenoarea, urla la arbitrii, vorbeste urat despre suporteri, cam antipaticalaughing
Nasol exemplulaughing
Ma uitam cu nepotica mea, si chiar si ea la 6 ani a remarcat ca e cam @%#&* atitudinea eilaughing

| Drimmero a răspuns (pentru ibaal):

Nu stiu cum poti urmari tenisul, sa mai aduci si un copil mic, nu ti-a zis de-a lungul partidei ca e plictisitor?))

PS: Sa-ti traiasca nepotica!

| ibaal explică (pentru Drimmero):

Nulaughing
La tv ne uitamlaughing
A lasat-o cumnata la noi ca au treaba cateva zile si nu stiam cum s-o tinem ocupatalaughing

| Xelon a răspuns:

Fata asta ii plină de frustrări. Nu își da seama ca este penibila.
Crede ca dacă a trecut prin ceva greutăți asta ii da dreptul sa se comporte ca ultima gioarsa de Ferentari...
Ar trebui scuturată puțin sa-și revină la realitate.