| anonim_4396 a întrebat:

Anul asta am examen national (cls 8) winking . si nu am inca buletin si nu implinesc 14 pana in vara crying . ma pot prezenta si cu certificatul de nastere sau trebuie neaparat buletin?

3 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Te poți duce cu certificatul de naștere, dar oricum cel mai probrabil n-o să verifice nimeni nici un buletin/certificat.
@bytzy09 Normal că da.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cu certificat de naștere original și copie, și cu unul din părinți cu buletinul lor.

| bytzy09 a răspuns:

Mi-a venit in minte o faza amunzanta cand zicei de buletin deci am un prieten are 15 ani si jumatate si nu are inca buletin... eu mor de ras cand ma intalnesc cu el si vb de asta apropo poate primi amenda pentru asta?