| TheQueen a întrebat:

Anul asta am terminat cu media : 9.82
{ am terminat clasa a 5-a}
-credeti ca e buna media?
cat de sincerrr puteti!
mersi anticipat:*:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oau! Nu multi termina cu media asta! Felicitari!
Daca e peste 9 este foarte bine, iti zic cat de sincer pot.
Puup!
:*:*:*:*

4 răspunsuri:
| Kidd a răspuns:

E bunahappy Eu in a5a am avut 9, 96. Doar vezi sa nu scazi la anul`:*

| cristi1212 a răspuns:

Pentru anul asta e buna, dar ai grija la anulhappy Si eu in a5a am avut 9.60 si dup-aia m-am luat cu altele si am ajuns in a6a sa am 8.66tongue ai grija

| Șușșș a răspuns:

Eu intr-a 5-a am avut 9.64 rolling on the floor
Asa ca ce sa mai zic, cine nu ar vrea sa fi avut o media ca a ta.

| Veroniquest a răspuns:

Ce premiu ai luat?big grin Ma rog.eu am temrinat a5a cu 9.86 si m luat premiul intaibig grin, din punctul meu d vedere, depinde si de cat te-=ai stradiut.si TEZA.big grin