| larisa_4937 a întrebat:

Aproape toata lumea zice ca va veni sfarsitul lumii. Voi credeti?

Răspuns Câştigător
| costymaximus a răspuns:

Cred ca te-ai uitat prea mult la filmul 2012.Si daca vine, ce ne putem impotrivi careva?

5 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Mai sunt 3 ani...nu mă grăbesc, şi nici nu cred. What's with the rush?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, aici sunt, păcat că sunt doar sfârşit, şi nu sunt sfârşitul lumii. E posibil orice, înainte nu credeam dar acum sunt predispusă la orice, deşi încă nu sunt prea convinsă. Dacă e să vină sfârşitul lumii, vine şi gata, nimeni nu ne poate spune exact da, vine! sau nu, nu vine! Nu ar trebui să ne pese de ce se va întâmpla ci de ce se întâmplă la ora actuală. Oricum la ce se întâmplă pe pământ la ora actuală, deja sfârşitul lumii nu mai panichează pe nimeni, deci mai bine să nu îţi mai pui întrebarea, pentru că, vom trăi şi vom vedea.

| anonima16 a răspuns:

Nu credlaughing

| Slavic a răspuns:

Buna.

Tu chiar iei in serios? Mai devreme sau mai tarziu tot o sa murim, nu vad ce atata agitatie!

Pa, pa.

| Robért_9340 a răspuns:

Nu cred o iota din ce se spune! chiar crezi?