| neanicu a întrebat:

Ar fi buna putina din disciplina comunista din scoli, aplicat in vremurile noastre acum?

4 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu s-ar putea.Copiii sunt deja rebeli şi inconştienţi.

| Irinna a răspuns:

Da.Foarte buna!

| crazycolor a răspuns:

Nu neaparat, dar imaginati-va ce amuzant ar fi laughing spun amuzant deoarece copii st super rebeli si etc etc, acum, iar daca am incerca sa impunem ceva de genu asta...praf!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi buna doar vizavi de respectul fata de oameni, de dascali si de colectivitate in general.Ma opun cu totul in schimb tuturor incercarilor de indoctrinare a copiilor in diferite regimuri politice sau religioase si discriminarii minoritare sau rasiale si chiar sexuale.Trebuie stiut ca regimul comunist nu tinea cont de astea.