| molioa a întrebat:

Are cineva colecții de pachete goale de țigări anii 80?

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Nu prea cred ca exista asemenea colectionari aici pe TPU si nici in Romania nu stiu cati au astfel de colectii
Te anunt insa faptul ca orice colectionar indiferent ce anume colectioneaza : pungi, bancnote, cd-uri, tablouri, timbre etc nu va renunta niciodata la colectia lui iar daca ar face-o nu ar fi gratuit ci s-ar desparti de acea colectie cerand o suma mare de bani, m-am referit la modul general cam cum gandesc colectionarii.