| Ana213 a întrebat:

Are cineva de aici adidasi marca Patrol? ce parere aveti despre aceasta marca?

Răspuns Câştigător
| aysun a răspuns:

Sunt foarte buni, iar raportul pret/calitate e tocmai bine. De obicei ma tin mult timp o pereche.

3 răspunsuri:
| xibalba a răspuns:

Am bocanci Patrol. De 2 ierni, asta care urmeaza e a 3-a. Sunt foarte multumita de ei.

| paul0013 a răspuns:

Am avut si sunt foarte rezistenti si destul de buni la pret, mi-au placut si o sa-mi placa aceasca marca mult

| DeeDee_1261 a răspuns:

Penteu mine nu is buni. Cei mai buni is aia de la nike sau kappa.Sunth foarte comozi si ffff buni.Eu prefer aia:X