| hehehe a întrebat:

Are cineva idee de un status dragut, scurt. gen 5-6 cuvinte. in romana daca se poate? am prostul obicei sa schimb ff des statusurile, pentru ca nu ma pot hotari. mersi.

Răspuns Câştigător
| xNirvana a răspuns:

Iubeste, traieste, zambeste

2 răspunsuri:
| georginika a răspuns:

Sunny days big grin:X

| JustYourLove a răspuns:

Nu iubii un blond,
ca ii vagabond,
iubeste un brunet,
ca saruta mai atent.:X

• Si` te`nteleg`. Sau` macar incerc sa ma prefac`. M`am saturat sa aud mereu` " Imi Pare Rau N`am Sa Mai Fac " •

nu iubii cand esti eleva,
ca nu scrii nimic la teza,
stai cu ochii pe peretzi,
si cu ganduu` la baieti...

Sunt fitoasa cat se poate
Tupeista pa`n la moarte
indragita si stilata
Asta-i fata adevarata

*Un prieten adevarat e greu de gasit, si mai greu de parasit si imposibil de uitat. asta e adv...

Am un caracter puternic….imi place sa fiu EU….sa nu arat tristetea din sufletul meu.

plss funda>big grin