| AlexandraAle121 a întrebat:

Are cineva iPhone 15 Pro Max?
Eu am iPhone 13 Pro Max și aș vrea să trec la iPhone 15 Pro Max? Păreri?

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Parerea mea e sa utilizezi ce ai acum pana cand da coltul, fiindca e chiar inutil sa schimbi telefonul daca acesta inca merge decent, numai asa ca sa fii in trend cu lumea.Trendurile astea sunt dictate tot de companiile care ar muri de foame daca nu ar scoate modele noi anual.Think about it.

| LoveSleep a răspuns:

E iphone, ce pareri ai putea primi? Toate sunt la fel, fiecare update le face doar putin mai bune. Dar nu ai nevoie de mai bun oricum, eu nu am avut niciodata unul care sa mearga prost.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citește recenziile:
https://altex.ro/......IP15PM2BK/