| SnOwfLake_7810 a întrebat:

Are cineva piercing in limba?happy Daca da as dori sa stiu daca a durut cand vi la-ti bagat si la ce varsta ati facut-o!happy Multumesc kiss.

3 răspunsuri:
| Sapphire a răspuns:

Doare oriunde ti-ai face.
dar ai grija daca vrei sa iti faci singura. trebuie sa stii locul in care ti-l poti face. daca gresesti risti sa ramai fara gust.
asa ca mai bine te duci la un salon autorizat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a durut deloc, mi l-a facut la 15 ani un prieten.

| alle95 a răspuns:

Am 15 ani si mi-am facut pierce in limba acu' aprox 6 luni
inca il mai amtongue
nu doare cand tzil pui daca amortzesti limba, eu am amortzit'o cu lidocainatongue
dupa aia te doare dupa ce efectul lidocainei scade, dar poti amortiza durerea cu apa rece, mai clatesti gura din cand in cand, poti sa sugri un cub de gheata.tongue
si vreau sa iti spun ca tu ai postat intrebarea asta pe data de 11 feb. data zilei mele de nastere:*