| 6991Oliver a întrebat:

Are cineva vreo idee daca Internetul este controlat? Sau daca calculatoarele pe care noi le avem sunt monitorizate de cineva sau de ceva? De exemplu daca eu postez un clip pe un site, cineva stie de existenta clipului respectiv si despre persoana care a postat clipul?

1 răspuns:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Toate activitatile noastre pe internet se pot gasi intr-o baza de date de catre cei care vor informatii despre tine la un moment dat.