| Ellliiii a întrebat:

Buna am postat anterior o intrebare:Buna o fata pe facebook mi-a trimis acest clip: http://188.121.202.79/100002369089469 ­­
si nu merge sa il vad si nici sa instalez programul acela
Ca titlu al clipului este : Simona Dumitru is in the leading role. Shoking performance! Simona Dumitru fiind numele meu
Vreau sa stiu si eu ce este in acel clip Despre ce este vorba?

Ps : am deschis link`ul si am descarcat acel program de care zice cai ai nevoie pentru a vedea clipul am dat run apoi mi-a aparut o avertizare cum ca mi s-a virusat pc`ul apoi s-a restartat el singur

Deci persoana care i-a trimis linkul a inceput discutia asa:
-hi how are you
-wanna laugh?
Si mi-a trimis linkul

Apoi acum cateva minute o alta persoana a inceput discutia la fel

Eu cred ca este vorba de un virus ceva. Voi ce credeti? daca da cum scap de virus?

Va imploor Help meee! :((:(((

Fundita

1 răspuns:
| YoSiAtat a răspuns:

Dap, e virus curat, si unei colege i s-a intamplat la fel...