| darkhell217 a întrebat:

In cazul in care cineva a postat un clip mai indecent pe Youtube cu o anume persoana si acea persoana vrea sa fie sters clipul ce ar putea face?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poti raporta acel video la adminul youtubului!
Daca mergi la acel video, in coltul din stanga jos, chiar sub video, sunt 3 puncte "..." Daca pui mousul pe cele 3 puncte, ti se deschide un meniu si poti sa selectezi "Report".

| GeorgianaDiaconu a răspuns:

Poti da raport la acel clip. Youtube ul nu permite asta, nuditate si vulgaritate, deci cu siguranta il vor sterge cei de la ytb.

| Jannah a răspuns:

Reclamatie la politie.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Jannah):

Politia Romana nu poate face nimic, ca Youtube este o companie americana, cu sediul in America, nu in Romania.

Răspuns utilizator avertizat
| AdiZNoni a răspuns:

Dacă nu ești cel care a postat clipul, nu poți decât să încerci să contactezi persoana care a postat și să o rogi să șteargă clipul, ori să raportezi clipul direct la YouTube cu motivele pentru care vrei să fie șters.

| Blackkpanda66 a răspuns:

Nimic