| CataTheBoss a întrebat:

Are un profesor dreptul să te oblige sa scrii informații legate de viața ta personală?

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Salut!

Pai nu, viata personala este... personala, dupa cum ii spune si numele, daca nu vrei sa o spui, nu o spui.

Dar in ce context te-ai referit, care este povestea din spate? happy

| CataTheBoss explică (pentru DoarBogdan):

Pai ne-a cerut să scriem despre cum ar trebui sa arate și să se comporte idealul nostru, sa facem o poezie de dragoste chiar daca suntem îndrăgostiți sau nu și teme de genul

| DoarBogdan a răspuns (pentru CataTheBoss):

Pai aici poti sa mai "infloresti", nu este chiar asa de personal, nu? happy

| CataTheBoss explică (pentru DoarBogdan):

Nu e chiar așa personal dar mă deranjează faptul că dacă nu scriem despre acel subiect ne dă 2 =/

| Andreeush a răspuns:

Nu are nici un drept.

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu ar trebui.

| Valeennavoleena65 a răspuns:

În niciun caz