| Drauzy a întrebat:

As avea nevoie de ajutorul vostru.
am nevoie de cateva propozitii comice pentru diplomele care se dau la sfarsitul clasei a 12-a insa nu am nici o idee. as vrea sa fie pentru toti profesori de la cel de sport pana la cel de romana, matematica...

2 răspunsuri:
| Ramona_5995 a răspuns:

thinking Intreaba si tu generatiile trecute de a 12-a [prieteni de ai tai], si asa aflii de la ei. Bafta kiss!

| Drauzy explică:

Eu au scris lucruri de moment ceea ce ii caracterizau pe anumiti profesori de ex. o gluma sau o exprimare de a sa.de asta am apelat la voi