| gemeni6226 a întrebat:

As avea nevoie de cea mai buna idee de cadou stars wars pana la 100 lei.Cea mai buna idee funda! Va fi pentru baiatul meu de craciun care are 28 ani.Multumesc!

6 răspunsuri:
| gemeni6226 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Multumesc dar chiar asta era ideea sa nu petrec ore in sir cu cautarea pe e-mag si am scris ca tricouri nu -ca sunt scumpe.Are el destui bani daca vrea sa-si cumpere un tricou. Lenjeria de pat ar fi o idee buna dar acum nu am bani destui-asta la anul de ziua lui de nastere plus ca deja i-am cumparat o perna cu un catel pe el care in mod sigur o sa-i placa dar as mai fi vrut inca ceva si sa nu caut eu ore in sir pe net de aceea am postat intrebarea.

| Celcestietot a răspuns (pentru gemeni6226):

Cu placere! happy

| gemeni6226 explică (pentru Celcestietot):

? nu tie ti-am multumit, scuze dar nu era pentru ce, ca nu mi-ai mai dat idei.Am scris multumesc la celalat participant la raspuns dar multumesc in ghilimele caci nici el nu m-a ajutat.

| Celcestietot a răspuns:

Ajut cu cea mai mare placere, dar de as stii ceva despre preferintele sale (personaje preferate, episodul sau preferat etc) probabil ca respectivul cadou ar avea alt impact happy.

| gemeni6226 explică (pentru Celcestietot):

E simplu tot ce e Star Wars, numai sa nu fie lego sau tricou caci tricourile sunt scumpe cred ca prefera Joda si roboteii mai ales cel mic dar si robotelul mai mare poate fi.