| ZmEuRaA a întrebat:

>=' As dori daca se poate codurile pentru Gems pe Ourworld. Cum se folosesc?( unele se folosesc diferit). Codurile sa fie pe lunile: ianuarie, februarie, martie. Daca se poate.Multumesc

Răspuns Câştigător
| UtilizatorTotiPentruUnu a răspuns:

Http://www.ourgemcodes.com/news/gem-codes/
Ele se schimba saptamanal :D
nu ai cum sa gasesti de acum pentru feb. sau martie dar vor aparea cand va fi feb si martie!;]
Deci la free gems apare undeva COUPOUN CODE si bagi codurile [copy paste] :).
sunt 3 coduri.
2 apar saptamanal > unu toolbar, unu facebook
1 lunar> codul lunar.:D
pentru toate trebuie sa ai toolbaru instalat, care il gasesti aici > http://downloadmytoolbar.com/ourworld/download.html.
iar pentru cel de fb, trebuie sa fii conectata cu contul de ourworld cu cel de facebook!:)
sper ca te-am ajutat. funda?:D

| ZmEuRaA explică (pentru UtilizatorTotiPentruUnu):

='> Iti multumesc foarte mult. :-p. Ti'am dat funda.

| AlexBoss1986 a răspuns (pentru UtilizatorTotiPentruUnu):

Dar cum adica la fb

| ZmEuRaA explică (pentru AlexBoss1986):

Poftim ?

5 răspunsuri:
| ZmEuRaA explică:

='> Iti multumesc foarte mult. :-p. Funda iti apartine.>big grin

| Directioner_Alexutza_1998 a răspuns:

Daca vrei codurile te sfatuiesc sa cauti ourworld gems codes. acolo vei da clik pe prima pagina si iti va aparea un cod. tu trebuie sal scrii si apoi intrii in pag.
sunt 3 coduri: toolbar gem code, facebook gem code si monthly gem code.
si in legatura cu codurile de pe lunile care leai scris sa stii ca nu mai sunt valabile. un cod este valabin doar in luna in care apare si al poti introduce doar o singura data.
si nici un cod nu se foloseste diferit, toate se folosesc la fel.