| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa imi spuna cineva cum fac sa-mi dispara de pe messenger actualizarile(Profile Update has updated Basics information)

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Meseenger>privacy>yahoo updates>manage the yahoo updates i broadcast>debifezi "share my yahoo updates" sau daca nu vrei pentru tine ci pentru ceilalti selectezi customize yahoo updates si debifezi totwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As vrea sa stiu cum sa imi iau nr de mobil de la mess sa nu mil mai stie totii