| alexx77 a întrebat:

Imi apare la status Profile Update has updated Basics information, cum pot sa sterg sa nu mai apara? FUNDA

1 răspuns:
| Jacquelinor a răspuns:

Salutare! Acest lucru se întâmplă când setezi cea nou pe Yahoo. Trebuie să intri pe profilul tău de pe Yahoo, și să ștergi "evenimentele" acestea noi. La profil e listă de updates, de exemplu "...has updated basic information" și lângă un X. Dai click acolo și le poți șterge. Pe lângă asta, mai apar chestii la profil și când îți schimbi avatarul, pui alte setări, etc.