| BeHappy_4986 a întrebat:

Aş dori să-mi recomandaţi un telefon. Să aibă touch-screen, de preferat. Cel mai mult mă interesează să facă poze bune şi să se audă bine muzica. Să coste până în aproximativ 1 000 RON. Merci...

2 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Iti recomand Nokia 5800.
Muzica se aude tare, bateria tine destul, memorie interna+slot de card, in casti se aude super ok, touchscreenul merge super, nu se blocheaza.
Ti-l recomand cu incredere.

O seara placutahappy

| Iubiticatahh a răspuns:

Si LG GD510 e un telefon touch f ok...lafel si LG GT400. mai e si LG KP500 sau 501. mai sunt si altele. uite.cauta si aici, poate gasesti ceva pe placul tau: http://www.compari.ro/telefoane-mobile-c3277/cu-touch-screen/