| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa stiu cum se poate afla parola de messenger a unei persoane, stiind doar id-ul? Daca exista vreo modalitate please help me! mersi...

Răspuns Câştigător
| stealthb a răspuns:

Desi cei de la Yahoo sunt incredibil de prosti totusi si incapabili sa faca ceva cu adevarat bun ca sa iasa in evidenta in vreun fel, nu sunt chiar in halul asta incat sa poti sa spargi o parola. Asta e scopul unei parole, sa-ti permita accesul numai daca o cunosti. Daca crezi ca te inseala prietena, sa stii ca arhiva e stocata pe calculator deci n-ai cum s-o vezi chiar daca spargi parola happy Dar in schimb poti sa vezi arhiva oricui la a carui calculator ai acces... ti-am zis doar ca poti, n-am sa-ti zic si cum big grin Succes la scoala tinere!

11 răspunsuri:
| Dan a răspuns:

De ce vrei sa afli parola? Care este motivul?

| Georgiana2905 a răspuns:

Nici nu stiu ce sa mai zic. In urma cu 2 ani, in urma unui scandal cineva din constanta m-a amenintat ca imi sparge id, si asa va afla ceea ce eu practic ii ascundeam si chiar asa a facut. Nu avea cum sa imi stie datele din moment ce le pusesem gresit dar totusi parola mi-a aflat-o. Sa speram ca nu se poate sparge si ca intamplarea mea a fost doar o intamplare.

| yuli10 a răspuns:

Daca ar exista, ar fi ilegal.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, doar daca stii datele personala, dar putea sa le puna la nimereala.
Nu crede in prostii de astea cica trimiti idul tau parola ta si idul cui vrei tu sa spargi parola. Nu exista nimic din pacate. Nu sunt cei de la yahoo asa de prosti
O noapte placuta happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In mod normal o asemnea intrebare ar fi trebuit stearsa...
Este ilegal si penal!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu k parola este o chestie confidentiala si mi se pare pana la urma normal, insa motivul era intemeiat... vroiam sa ma conving de increderea unei prietene. oricum multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buzitze_fierbintzi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti afla pe www.yahoo.pustiul.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt mai multe programe folosite decatre hekari

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca iubitul ma inseala si vreau sa i verific adresa de mes si nu i stiu parola de aceea vreau sa o aflu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e nevoie de programe sau hack-eri... nu ajuta la nimic.De obicei decate ori te loghezi cu o parola browserul folosit te intreaba daca salvezi parola. Daca accepti atunci cineva interconectat intr-un joc de exemplu ca counterstrike iti poate accesa browser history si de aici sa-ti recupereze parola.Deci expresia corecta nu e "spart parole " ci =recuperat parole=La Internet Explorer n+am reusit sa vad salvate parolele dar alt browser ca Google Chrome le arata nesperat de clar.Inca incerc sa+mi dau seama cum poate Internet Explorer sa+mi arate parola salvata.