| Olandezu a întrebat:

As dori sa truchez o poza sa fac sa ma sarut eu cu o fata am nevoie urgent daca ma puteti ajuta me gasiti pe id octavian96x multumesc mult ::X:X

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Intreab-o si pe fata daca e de acord s-o vada tot netul intr-o poza trucata cu tine! Gigolo!

| Vizitiul a răspuns:

Bai tinere, pe cine vrei sa induci in eroare, pe cine vrei sa impresionezi? Ei fi si tu vreun gigolo virtual.
Chiar nu stiu cum puteti veni cu astfel de intrebari de-a dreptul infantile!?

| mirella_4348 a răspuns:

Bagă material