| Cineva_1522 a întrebat:

[FUNDA] salut TPU.happy tocmai vreau sa imi cumpar un telefon, trebuie sa aleg intre SONY ERICSON vivaz u51 sau SONY ERICSON experia x9? Vreau un telefon mai multe pentru jocuri, net, aplicatii etchappy ce propuneti? Avantaje si dezavantaje va rog! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| alexpuya88 a răspuns:

SONY ERICSON vivaz u51 nu poti accesa multe aplicatii dar jocurile vor fi o adevarata aventura pe acest telefon
SONY ERICSON experia x9 poti accesa toate aplicatiile windows market si app store si jocurile vor si o aventura dar beneficiezi de tuch and type si in plus ai putea sa ai windows pe el
funda?