| anonim_4396 a întrebat:

As dori si eu sa stiu cum pos scapa de cosuri si celulita? va multumesc

4 răspunsuri:
| lostcontrol12 a răspuns:

Pentru cosuri incearca Zinerit. iar de celulita scapi prin exercitii fizice, stiu ca e greu dar trebuie sa fim frumoase, nu?:*Succes

| Doa'Do a răspuns:

Pentru cosuri, Zynerit. Tot de pe TPU am aflat de acest Zynerit si se pare ca a avut chiar mare efect. Imi amintesc in clasa a 6 a cate cosuri aveam si acum in a 7 a, imi mai apare foarte rar cate un cos. Cele de pe obraz au disparut. Rar cate 2-3 pe frunte sau nas :)!
Acesta costa in jur de 30 lei si il gasesti la farmacie.Este un tratament de 3 luni, parca :-? Merita!
Iar pentru celulita, uite aici:
http://www.eva.ro/......l-816.html
Cred ca te va ajuta.
Succes.

| akind a răspuns:

Pentru cosuri du-te la un dermatolog.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru cosuri iti recomand argila pe care o poti cumpara din farmacie sau te poti spala cu sapun de casa sau poti incerca cu busuioc. In cazul celulitei poti incerca sa te dati cu miere de albina si ulei de masline (separat).happy