| anonim_4396 a întrebat:

As vrea foarte mult sa vad un film in genul filmelor :" Love at First Hiccup "; " The First Time ". (Daca nu le-ati vazut, este vorba despre adolescenti, care vor forma un cuplu, si vor avea parte de prima noapte de sex, asa cum isi doresc). Nu vreau in genul filmului " Virgina la 18 ani " laughing. Va rog foarte mult! :*

1 răspuns:
| Alinootzza a răspuns:

Daca vrei filme despre adolescenti te-ai putea uita la: Sydney White, Tres Metros Sobre el Cielo(superb), She's the men, What a Girl Wants.