| xXxFloreaAdrianaDragutaxXx a întrebat:

As vrea multi prieteni.
Cine vrea sa fie prietenul meu?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pe TPU sau in alta parte?

| pietrean a răspuns:

Prietenii tii alegi singur,asa ca, in functie de ce spune fiecare, aici, pe acest site, alegi ce persoana crezi ca iti place si poti sa "ceri prietenia"oricui si el accepta sau nu. Exista categoria "Prieteni".

| Allesya1097 a răspuns:

Poftim id-ul meu de messenger allesya_love10@yahoo.com

| xXxFloreaAdrianaDragutaxXx explică (pentru Allesya1097):

Multumesc mult!

| Allesya1097 a răspuns (pentru xXxFloreaAdrianaDragutaxXx):

Cu placere!

| Allesya1097 a răspuns (pentru xXxFloreaAdrianaDragutaxXx):

Mil dai si pe al tau?

| Masinadescris a răspuns:

Buna.eu vreau. poftim id-ul meu de messenger incsunrise si adresa mea de facebook https://www.facebook.com/profile.php?id=100001629530338 astept add-ul tau pe oricare sau pe ambele. multumesc. discutam mai multe acolo

| xXxFloreaAdrianaDragutaxXx explică:

Deci vrei sa fim prieteni?
Daca DA, super!